Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 69
Новини
МАТЕРІАЛИ ПРО БАР БУДУТЬ У ОНЛАЙН ВЕРСІЇ «ВЕЛИКОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЕНЦИКЛОПЕДІЇ»

Про це говорили сьогодні, 1 лютого, на засіданні консультативно-дорадчої комісії з питань історико-архітектурної спадщини при Барському міському голові.

Також у роботі круглого столу взяли участь: голова циклової комісії, викладач вищої категорії, викладач методист БГПК ім. М. Грушевського Тетяна Михайлівна Лебединська та викладач БГПК ім. М. Грушевського Валерій Петрович Восколуп.

Ключовою темою обговорення було включення матеріалів про наше місто до першого видання онлайн-версії «Великої української енциклопедії». Основна мета «Великої української енциклопедії» — подати для найширшого читацького загалу систематизований набір сучасних достовірних наукових відомостей з усіх галузей людських знань у зручному для користування форматі. Видання покликане систематизувати і сприяти поширенню наукових знань про розвиток людської цивілізації та внесок України у світову історію й культуру.

Місцеві краєзнавці, дослідники та історики обговорювали рекомендації для написання матеріалів та напрацювали теми для матеріалів, які найближчим часом будуть опубліковані у виданні.

Прес-служба Барської міської ради

Довідково:

«Велика українська енциклопедія» - український видавничий проект. Реалізовується за участі Національної академії наук України (базовими установами НАН України з реалізації цього проекту визначено Інститут політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса, Інститут енциклопедичних досліджень) та Державний комітет телебачення і радіомовлення України через Державне підприємство «Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво «Українська енциклопедія» імені М. П. Бажана».

 <<<