Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
 21 (30%) 
Ні
 48 (69%) 
Проголосувало: 69
Новини
ІНФОРМАЦІЯ про проведення конкурсного відбору суб’єктів діяльності для проведення експертної грошової оцінки нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Бар

Оголошено конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності для проведення грошової оцінки нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Бар: а саме оздоровчий комплекс «Землянічка», що знаходиться за межами населених пунктів Івановецької сільської ради Барського району в урочищі «Водоканал, 1, з метою проведення конкурсу на право оренди строком на 2 роки 11 місяців.

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна, затвердженого рішенням 12 сесії Барської міської ради 7 скликання від 14.07.2016 р. 
 

Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.   

Конкурсна пропозиція повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну їх виконання.                                             

До підтвердних документів належать:

  • заява на участь у конкурсі ( за встановленою формою);

  • копія установчого документа претендента;

  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

  • письмової згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;

  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

  • інформація про претендента ( документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо);

  • опис підтвердних документів.

Конкурсну документацію слід подавати до Барської міської ради за чотири дні до оголошеної дати проведення конкурсу /включно/за адресою: 23000, Вінницька обл., м. Бар, вул. Героїв Майдану, 6.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

На конверті необхідно зробити відмітку: “На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності ( зазначити адресу об’єкта).

Термін подачі учасниками документів на конкурс - __14_ календарних днів з моменту публікації інформації про проведення конкурсу розміщенної інформації на web- сторінці міської ради в мережі Internet: http://bar-city.com.ua.- до 17.15 год. _21 лютого 2019  року включно. 

Телефон для довідок: (04341) 2-25-88, 2-25-32.

Відповідальні особи: голова комісії – Гвоздяр Ю.В., секретар комісії – Подельнюк О.М.

 <<<