Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 69
Новини
ВІДБУЛАСЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКА ЗУСТРІЧ З ПИТАНЬ ПРИЄДНАННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ЛУКА-БАРСЬКА, ІВАНІВЦІ, БАЛКИ ТА ГАРМАКИ ДО БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ

Наприкінці минулого тижня відбулася інформаційно-просвітницька зустріч з питань приєднання населених пунктів: Лука-Барська, Іванівці, Балки та Гармаки до Барської міської об'єднаної територіальної громади. Зібрання відбулося за ініціативи та сприяння Вінницького ЦРМС та Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europew.

На зустрічі були присутні: міський очільник Артур Цицюрський, заступник міського голови з економічних та гуманітарних питань Тамара  Кушнір, радник з децентралізації Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування Евгена Шаповалова, експертки з комунікаційної стратегії Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування Людмили Васільєвої.

Евген Шаповалов радник Центру з децентралізації пояснив жителям сіл про переваги ОТГ та розвитку територій з огляду на реформу з децентралізації.

Міський очільник Артур Цицюрський розповів громадам населених пунктів про досвід господарювання в нових умовах та закликав не зволікати, адже реформа дає можливості для розвитку територій. Під час зустрічі учасники отримали відповіді на запитання від експертів, а сільський голова  Ірина Мельник запросила присутніх обговорити пропозиції та запропонувала підготуватись до громадських слухань стосовно приєднання до Барської ОТГ.

Прес-служба Барської міської ради

Фото з  відкритих інтернет-джерел

 

 

 <<<