Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 64
Новини
НАЙМАНІ ПРАЦІВНИКИ МОЖУТЬ ПОВІДОМЛЯТИ ПРО ФАКТИ ПОРУШЕНЬ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА З БОКУ РОБОТОДАВЦІВ НА  «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ» ДФС

Жмеринське управління ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє, що  одержання ДФС інформації про використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин і виплати роботодавцями доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету є підставою до проведення фактичної перевірки.

Наймані працівники, у яких відсутній трудовий договір з роботодавцем, щодо яких не ведеться табель обліку робочого часу, а заробітна плата виплачується без її документування та нарахування, виплати проводяться  "у конвертах”, можуть повідомляти про такі факти органи ДФС.

Офіційне працевлаштування для найманого працівника – це гарантія соціальних, економічних, трудових та інших прав працівника, зокрема, право на відпустку, оплату тимчасової непрацездатності включаючи догляд за хворою дитиною, соціальне страхування, достроковий вихід на пенсію у разі шкідливих умов праці.

Наймані працівники можуть повідомляти про факти порушень податкового законодавства з боку роботодавців на "гарячу лінію” ДФС за телефоном: 0-800-501-007.

 <<<