Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 64
Новини
У БАРСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧАЛИ

Учора, 10 березня, Барська громада на центральній площі міста, Майдані св. Миколая, відзначала вже традиційне свято «Масниці по-Барськи». На барчан та гостей міста чекала цікава концертна програма, народні гуляння, розваги і атракції та чимало частувань, де можна було скуштувати: домашньої випічки, колотухи, ковбас, крафтового вина, наливок та глінтвейну, сирів та інших делікатесів з різних куточків України.

Перед концертною програмою з вітальним словом до присутніх звернулися: очільник громади Артур Цицюрський та керівник райдержадміністрації Володимир Саволюк.

Дійство розпочинали відомі міські артисти: Марія Суконник, Єгор Ворнік, Іванка Лемешева, Вікторія Сенчуковська, Олег Чернілевський, Оксана Никитюк, Анатолій Неприлюк, Віра Волкотруб, Яна Шимко, Надія Яковішак.

Самобутніми та цікавими були творчі номери: вокального ансамблю «Промінчики» БГПК ім.М.Грушевського (керівник Дарья Дмитришина), народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю Антонівського СК (керівник Людмила Шевчук), ансамблю «Дзвіночки» Барського ліцею №2 (керівник Інна Єрьоміна).

Також на святі виступило чимало гостей: з Северинівської ОТГ (Жмеринський район) Народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» Токарівського СБК (керівник Володимир Підгаєць); учасниця Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни», гостя з м. Літина Аліна Саранча.

Були на "Масницях" й гості з Вінниці: громадська організація "Етномайстерня Коло" (голова Наталя Сентемон), які виконують давні подільські пісні, що були записані у різних районах області. На свято завітали й ямпільчани: Народний аматорський колектив весільних музик «Аколада» (керівник Віктор Степанчук).

Концертна програма мала благодійне спрямування. Присутні збирали кошти на лікування шестилітнього барчанина Владика Ратушняка, який проходить дороговартісте лікування за межами України. Підтримати родину хлопчика фінансово мали змогу усі бажаючі.

Найвідважніші барчани мали змогу спробувати свої сили, щоб дістати пакуночок з подарунком зі кількохметрового стовбу, який був встановлений у центрі.

Яскраве концертне дійство присутнім подарували чарівні ведучі заходу: спеціалісти з питань культури та туризму Барської міської ради Роман Григор'єв та Ірина Дєдова.

Барська міська рада висловлює вдячність за майстерну організацію та проведення свята режисеру, спеціалісту з питань культури та туризму міськради (котра, перебуваючи у декретній відпустці, уже більше року долучається до організації кожного міського свята чи культурно-мистецького заходу) Ірині Дєдовій, за музичне оформлення та надану звукову апаратуру звукорежисеру Олександру Дєдову, викладачам та музикантам Володимиру Редванському, Миколі Шараварі, музиканту Ігорю Лозінському, за допомогу в організації заходу волонтерам Анжелі Франчук, Марії Суконник, Костянтину Стодолінському, Сергю Роздольському, за всебічну підтримку, розуміння та допомогу Володимиру Калашніку та колективу КП «Барблагоустрій», за забезпечення правопорядку та громадської безпеки у день проведення заходу КЗ «Муніципальна варта» (начальник Сергій Воробйов) та Барському відділенню поліції ГУНП у Вінницькій області (начальник Олександр Колосюк), Антонівському сільському клубу (завідуюча Леся Нагаєвська, керівник народного колективу Людмила Шевчук), Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (директор Микола Савчук, учитель музичного мистецтва Валерій Лоян) та Барському районному центру дозвілля (директор Микола Коваль) за наданий актовий зал для розміщення артистів, а також, звичайно, усім міським артистам та колективам-гостям, учасникам ярмарку і глядачам, без яких це свято було б непотрібним.

Прес-служба Барської міської ради

 <<<