Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 65
Новини
НАЦІОНАЛЬНА ПРЕМІЯ ДЛЯ МАС-МЕДІЙНИКІВ, ЗНАВЦІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ГАЛУЗІ, ЖУРНАЛІСТІВ ТА АНАЛІТИКІВ, ЩО ВИСВІТЛЮЮТЬ ПРОЦЕС РЕФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ В ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ «MEDIA ETC.»

Третій рік поспіль буде проведено Національну премію «MEDIA etc.» для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва. «MEDIA etc.» (http://mediaetc.org/) ініційовано та започатковано громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

Премія здобула визнання серед медійної спільноти. До складу журі та експертів входили представники наступних ЗМІ: ICTV, 1+1, 5 канал, «Радіо-Ера» ФМ, «Корреспондент», «Деньги.UA»,  телеканалу  «112  Україна»,  радіостанції  «Голос  столиці»,  медіа-корпорація «RIA» та ін. Презентації конкурсів, їх перебіг досить широко висвітлювались ЗМІ, про що свідчать сотні друкованих статей, відеосюжетів та інтернет-публікацій. Церемонія нагородження «MEDIA etc.» за підсумками 2017 р. відбулась у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка.

Презентація Національної премії «MEDIA etc. 3.0» відбулася 18 лютого 2019 року. В прес-центрі Інформаційного агенства «Українські Новини» (посилання - https://www.facebook.com/ngoipr/posts/2489148617766708).

Також прес-конференція з презентацією Національної премії 27 лютого відбулась у м. Львів (посилання - https://www.facebook.com/ngoipr/posts/2505181492830087 ).

До участі у цьогорічному конкурсі запрошуються журналісти, котрі займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та Інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, блогери, фрілансери, студенти факультетів журналістики та/або економіки вищих  навчальних закладів.

Для подання роботи на конкурс автор надсилає електронну заяву на електронну адресу оргкомітету: konkurs@mediaetc.org. Участь безкоштовна. Переможці конкурсу будуть відзначені грошовими преміями. Роботи приймаються до 18 березня 2019 року.

Детальніша інформація за телефоном: 067-539-00-27

 <<<