Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 65
Новини
13 БЕРЕЗНЯ У БАРІ ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПРОЕКТУ

13 березня, в Домі Польської Культури, відбувся черговий етап (воркшоп) проекту CANactions School for urban studies.

Барську громаду на конкурсній основі включено до участі в проекті, мета якого - активація територіальних спільнот.

Ключовим завданням етапу у нашому місті було запрошення представників громади до вивчення потенціалу території, надання пропозицій та зауважень до презентованих сценаріїв, поєднання стратегічних пріоритетів на шляху до реалізації проекту.

Експертами було проаналізовано та напрацьовано два основних сценарії майбутнього розвитку Барської ОТГ згідно з принципами сталого розвитку територій.

Перший сценарій мав назву - "Туристична цікавинка Поділля". Його основна мета: створити комунікацію між точками різпланового відпочинку, визначити основні напрямки туристичних маршрутів всередині громади.

Зазначимо, що Барська громада, згідно до Стратегії розвитку, планує розвивати різні види туризму: подієвий (фестивалі), сільський (агро, зелений), релігійний, орнітологічний, водний.

Окрім того, згідно до напрацьованого шляху, Барська громада має:

-підвищити серед жителів ОТГ розуміння історико-туристичної цінності місця свого проживання;
-створити інформаційно-туристичний центр.
-облаштувати декілька рекреаційних зон, покращити інфраструктуру спрямовану на відпочинок подорожуючих (зокрема, у селі Лука-Барська в звязку з територіальним розташуванням).

Другий сценарій - "Іноваційно-технологічний парк". Його мета - створення центру розвитку підприємництва, який повинен бути зорієнтований в трьох основних галузях, які найбільше розвинуті на території нашої громади. Це садівництво, сільськогосподарський напрямок та машинобудівна промисловість.

Реалізація цього сценарію передбачає:

-налагодження звязків між існуючими і майбутніми підприємцями, для внутрішньої стимуляції конкуренції.
-на базі існуючих професійно-навчальних закладів створити навчальні центри, які підвищать рівень освіти студентів-випускників, а також створення центру перекваліфікації кадрів.
-створення нового високотехнологічного виробництва на базі індустріального парку. Залучити до співпраці інвестора для індустріального парку, орієнтованого на базу існуючих спеціалістів (випускники місцевих вузів).

Прес-служба Барської міської ради
Фото Тарас Щерба

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 <<<