Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 65
Новини
У БАРСЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 2 ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС

Книга супроводжує людину впродовж усього життя. У народі кажуть : «Хто багато читає, той багато й знає». Століттями людство всі накопичені знання, усі великі події та звершення цивілізації увічнює на сторінках книг. Саме з них ми дізнаємося про те, як живуть народи різних країн, про відкриття науки й техніки, про рослини, тварини, історію.

Окремо слід відзначити захоплюючий світ художньої літератури. Художній твір учить людину думати, розмірковувати над прочитаним, а це розвиває її мислення, культуру мови, поетичність думки, духовність.

У перші весняні дні в бібліотеці відбувся шкільний тур Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія 2019» серед семикласників. Діти презентували різноманітні книги, представили читацькі щоденники, написали відгуки про прочитані твори, рекомендували один одному цікаву літературу, бо основна ідея «Книгоманії» це популяризація читання.

Переможцями конкурсу стали учні 7-А класу: Балан Ярослав, Мельник Мирослава, Плюшко Володимир, Суконник Марія. На наших суперчитачів чекали урочиста церемонія нагородження та солодощі.

Бібліотекар Барського ліцею № 2 Ольга Козубська

 <<<