Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 64
Новини
У БАРСЬКІЙ ЗОШ № 3 ВІДБУЛИСЯ  ЗАХОДИ У РАМКАХ ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ДНІВ

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України – Т.Г.Шевченка. Не залишилося осторонь і шкільне товариство ЗОШ №3.

Розпочалися Шевченківські дні з нагоди святкування 205 річниці від дня народження Тараса Шевченка відкриттям фотовиставки «Живий у правді віковій, в піснях і слові заповіту».

Протягом цих днів учні мали змогу поновити та поповнити свої знання про життя і творчість Великого Кобзаря.

У 5-Б класі класним керівником був проведений виховний захід «Пізнавати Шевченка – пізнавати історію України» (учитель Кобиль М. А.). Учні переглянули відео «Обличчя української історії Т.Г.Шевченко», презентацію про його життя і творчість, читали напам’ять вірші геніального поета.

У 6-А класі (кл. кер. Кучерук Н. В.) було проведено літературні читання «Вінок Кобзареві» (учителі Присяжнюк О. А., Невольчук І. В.). Кожен із присутніх продекламував улюблений вірш Шевченка та висловив своє бачення щодо його творчості.

Також бібліотекарем школи Кльоц О. Л. було підготовлено книжкову виставку «Безцінний скарб Т.Шевченка»

«Україна часів Тараса Шевченка. Дитинство» - під такою назвою пройшов урок у 5-А класі (кл. кер. Ситников Д. Б.), проведений учителем української мови та літератури Невольчук І. В. Діти ознайомились із цікавими сторінками дитинства Великого Кобзаря, підготували повідомлення про Україну часів кріпацтва.

Учні 8-А класу (кл. кер. Толстова Т. С.)стали учасниками вікторини «Чи знаємо ми Шевченка», «Хто за словесним портретом», були реставраторами літературних творів. А учні 6-Б (кл. кер. Капусевич В. В.)класу провели літературну годину «Лине Тарасове слово» (учитель Гадомська Ж. В.).

Учні 9 класів із задоволенням підготували презентацію на тему: «Тарас Шевченко – України син». Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і , по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Тарас Шевченко.

Ми впевнені, що ці заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови нашої державності. І ще раз переконатися, що поезія Шевченка – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини…

Прес-центр школи

 <<<