Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 64
Новини
ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ КВОРУМУ СЕСІЯ НЕ ВІДБУЛАСЯ

22 березня через відсутність кворуму сесія не відбулася. На засідання прийшло 13 депутатів міськради. Сесію перенесли на 27 березня на 14.00 год.

Нагадаємо, що на порядку денному будуть розглядатися питання:

1) Про затвердження Плану роботи Барської міської ради на 2019 рік.

2) Про внесення змін до рішень 1 сесії Барської міської ради 8 скликання від 24.12.2016р. «Про закріплення депутатів міської ради за окремими територіями (виборчими округами)» та «Про утворення постійних комісій Барської міської ради 8 скликання, затвердження Положення про постійні комісії та персонального складу комісій»

3) Про внесення змін до загальної чисельності та персонального складу виконавчого комітету Барської міської ради 8 скликання.

4) Про затвердження Порядку використання службового автотранспорту.

5) Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Барській міській раді.

6) Про внесення змін до Плану діяльності Барської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

7) Про перенесення дати відзначення Дня міста Бара.

8) Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція. Очистка ставка від мулових наносів в м. Бар Вінницької області» та звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо спів фінансування даного об’єкту будівництва.

9) Про затвердження детального плану території земельної ділянки на розі вулиць Героїв Майдану та Дорошенка для реконструкції недобудованого комплексу по обслуговуванню автотранспорту під мотель по вул. Героїв Майдану, 53 в м. Бар Вінницької області.

10) Розгляд заяв та звернень громадян, підприємств та організацій.

11) Про затвердження Барській міській раді проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості», площею 11,1946 га, що знаходиться по вул. Арсенальній, 70 Б в м. Бар.

12) Про затвердження Барській міській раді технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Арсенальній в м. Бар площею 33,8570 га на дві земельні ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

13) Про затвердження Програм та внесення змін до Програм.

14) Про внесення змін до рішення 34 сесії 8 скликання від 18.12.2018 року «Про бюджет Барської міської ОТГ на 2019 рік».

15) Про затвердження передавального акту, складеного комісією з реорганізації Глинянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Барської міської ради.

16) Про утворення у складі Барського дошкільного навчального закладу № 2 «Сонечко» інклюзивної групи для виховання і навчання дітей з особливими освітніми потребами.

17) Про внесення змін до загальної чисельності та структури апарату Барської міської ради.

18) Про створення комунального закладу «Центр соціальних послуг» Барської міської ради.

19) Звіт тендерного комітету Барської міської ради.

20) Звіт про святкування новорічних та різдвяних свят у місті.

21) Різне.

 

 <<<