Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 64
Новини
БАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Барська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань інвестиційної політики фінансового відділу Барської міської ради.

Вимоги до претендентів: громадянство України;  базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра або повна вища освіта бажано економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем
магістра, спеціаліста, без вимог до стажу роботи, уміння роботи з ПК в режимі користувача, володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків. 

Особисті якості: аналітичні здібності, цілеспрямованість, ініціативність, креативне мислення, націленість на результат, готовність працювати в команді, прагнення до підвищення професійного рівня. 

  Для участі у конкурсі на адресу Барської міської ради (м. Бар, вул. Героїв Майдану, 6, каб. №108)  необхідно надати наступні документи: 

- заяву на ім’я міського голови про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку державного службовця встановленого зразка;

- 2 фотокартки розміром 4*3 см;

- завірені копії паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, документа про освіту, трудової книжки, військового квитка для військовозобов’язаних;

- відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї за попередній рік (подаються особами, які претендують на зайняття посад, у вигляді декларації в електронній формі, що заповнюється та подається особисто суб’єктом декларування на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, у порядку встановленому чинним законодавством).

Документи приймаються до 13 травня 2019 року включно. За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці тощо звертатися за адресою: м. Бар, вул. Героїв Майдану, 6, каб. №103 або за телефоном: 2-25-32. Відповідальні особи: Гвоздяр Ю.В., Овчарук В.Р.

 <<<