Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 64
Новини
ЦЕНТР «ЕВЕРЕСТ» ВІДЗНАЧИВ ОДИНАДЦЯТИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

12 квітня Барський реабілітаційний Центр «Еверест» відзначив 11 років з дня створення. З нагоди «дня народження» у заклад завітало чимало гостей з гостинцями, квітами, подарунками та теплими словами.

Спеціаліст Барської міської ради з питань культури Роман Володимирович Григор’єв привітав працівників закладу з черговою річницею та побажав розвитку, процвітання, Божої допомоги в усіх планах та усіляких гараздів. Окрім того, він підкреслив те, що Центр "Еверест" - магніт, який притягує добрих людей.


Від міської ради вихованці Центру отримали у подарунок солодощі та матеріали для створення мистецьких робіт.

Саму ж святкову дату «еверестівці» відзначали по-особливому. З нагоди одинадцятиріччя відбувся майстер-клас від трьох місцевих мисткинь: Неллі Володимирівни Смотрицької, Надії Василівни Іванисько та Надії Володимирівни Підгорної.

Гості та вихованці Центру створювали картини у техніці «акрилова заливка» або «живий акрил» та оздоблювали різні речі (чимало присутніх використовували дерев’яні дощечки різного діаметру).

До святкових урочистостей долучилися вихованці четвертої міської школи, яких барчани знають як волонтерський загін "Дзвіночок".

Прес-служба Барської міської ради
Фото Ірини Рудик

 <<<