Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 79
Новини
ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ОЧІЛЬНИКА АРТУРА ЦИЦЮРСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 74-ОЇ РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Шановна Барська громадо! 8-9 травня ми пригадуємо найкривавішу війну в історії людства – Другу світову, вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом та тих, хто став жертвою війни.

У День пам’яті та примирення та День перемоги ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю про тих, хто загинув у боях, у концтаборах, хто помер від голоду та ран. Віддаємо шану тим,  що пройшли пекло війни. І не забуваємо про подвиги й українського солдата, який нині боронить державу на сході.

Глибока повага та вдячність кожному, хто боровся  та продовжує боротися за вільну та соборну Україну, захисникам нашої держави усіх часів і поколінь. Саме їм ми зобов’язані мирним небом над головою.  Завдяки їм ми сьогодні усвідомлюємо велику ціну перемоги.

Щиро бажаю всім нам миру і злагоди, міцного здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту та благополуччя кожній родині.

Артур Цицюрський, Барський міський голова

 <<<