Так
Ні
Проголосувало: 61
Новини
ШІСТЬ ЗОЛОТИХ ТА ДВІ СРІБНИХ: КЛУБ «ДАО» ПОВЕРНУВСЯ З ЧЕРГОВИХ ЗМАГАНЬ ЗІ ЗДОБУТКАМИ

11 травня в Ладижині проходив перший етап відкритого Кубку Вінницької області з ушу саньшоу серед дітей, юнаків та юніорів. Близько 150 учасників із 12 клубів виборювали винагороди в різних вікових та вагових категоріях. Наш район на цих змаганнях представляли 10 спортсменів клубу "ДАО", виступ яких був дуже успішним. Шість золотих та дві срібні винагороди - такий здобуток наших спортсменів.

Урочисте нагородження

Переможцями Кубку області стали: Холява Олександр, Лемешов Владислав, Яцков Ілля, Плахотнюк Михайло, Бородатий Іван, Бородкін Дмитро. Срібні призери - Мазуренко Єлизавета та Захарчук Андрій. Готували спортсменів до змагань тренери Язвенюк М.В., Любарськй Р.С., Стефанов В.О.

Переможці змагань Плахотнюк Михайло та Яцков Ілля

Поїздка на змагання відбулась за підтримки Почесного Президента клубу "ДАО" Маніти Ю.П.