Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
«БОНА - 2019»: МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС КОСПЛЕЇВ
Агов, чи чули ви, що 2019 рік у нашій громаді проголошено роком королеви Бони? І коли ж не вшанувати нашу видатну засновницю, як не на Дні міста, які відбудуться цього річ 25-26 травня, якраз у наступні вихідні після «літнього» Святого Миколая – покровителя Бару та Барі.

І саме до цієї крутецької події Барська міська рада оголошує конкурс кращого косплею на засновницю міста – «Бона - 2019». Правила прості: дівчатам будь-якої вікової категорії (від 1 до 101 року) потрібно підібрати костюм, зачіску, макіяж, вибрати відповідне місце на ваш вибір та сфотографуватися. Головне – на фото ви маєте бути максимально схожою до засновниці нашого міста – королеви Польської та герцогині Міланської Бони Сфорца д’Арагона! На підготовку фото у вас є 7 днів! Після чого розпочнеться голосування вподобайками на сторінці Барської міської ради у соцмережі facebook.

Фото конкурсанток надсилати на електронну адресу bar-city@ukr.net до 21 травня включно з поміткою «Бона 2019».

Переможниця конкурсу не лише отримає подарунок від міської ради, а й зможе відчути себе справжньою королевою, адже ОЧОЛИТЬ святкову ходу на День міста, яка розпочнеться 26 травня о 17:20 від ліцею №2 та займе справді КОРОЛІВСЬКЕ місце серед глядачів святкового гала-концерту!

 <<<