Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 74
Новини
ВИХОВАНЦІ ЛІЦЕЮ №2 ПРОВЕЛИ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ДЕБАТНОГО КЛУБУ, ДЕ ГОВОРИЛИ ПРО ПРОБЛЕМУ НЕПРАВИЛЬНОГО ПАРКУВАННЯ

15 травня на базі Барського ліцею № 2 відбулося чергове засідання дебатного клубу. У роботі якого взяли участь: міський очільник Артур Цицюрський, спеціаліст соціально-гуманітарного відділу міськради Віталія Абрамович та інспектор комунального закладу «Муніципальна варта» Руслан Хмарський та учні школи.

Тема, яку старшокласники обрали для дискусії, є актуальною для сьогодення нашого міста. Це - правильне реагування на неправильне паркування та громадські відпрацювання або арешт.


Нагадаємо, що напередодні проведення дебатного клубу школярі, спільно з соціальним педагогом Тетяною Кушнір, начальником комунального закладу міськради «Муніципальна варта» Сергієм Воробйовим та журналістами сайтів “Bar News City” та Барської міської ради провели рейдове обстеження вулиць. Результатом проведення вищезгаданого рейду стало відео на якому старшокласники фіксують порушення правил дорожнього руху на вулицях міста.

Вже традиційно, учні поділилися на дві групи, ті які за, та ті, хто проти. Кожна команда відстоювала власну думку та максимально намагалася переконати тих, хто у залі. Варто зазначити, що школярі ґрунтовно підготувалися до проведення дебатів та були переконливими у своїх судженнях.

Прес-служба Барської міської ради

 <<<