Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 74
Новини
БАРСЬКИЙ МХАТ РЕАБІЛІТОВУВАТИМЕ БІЙЦІВ АТО ТВОРЧІСТЮ

Барський міський художній аматорський театр реалізовує новий творчий проект, який має на меті соціально реабілітовувати військовослужбовців. Ідею фінансово підтримав Український культурний фонд. Наразі спеціалісти міської ради з питань культури та дозвілля: режисер-постановник міського театру Ірина Дєдова та помічник режисера Роман Григор’єв проводять зустрічі з нашими захисниками та волонтерами, які відвідують зону бойових дій для того, щоб залучити їх до реалізації проекту.

5 червня, у залі засідань міської ради, відбулася перша робоча зустріч з учасником бойових дій на Сході країни, керівником Барського підрозділу ГО "За покликом серця" та волонтером Григорієм Кухаром.

Ірина Дєдова розповіла про заплановану постановку – виставу «Сто тисяч», авторства Карпенка-Карого, прем’єра якої відбудеться восени 2019 року. Також режисерка-постановниця додала, що після прем’єри Барський МХАТ вирушить у гастрольну подорож у діючі частини та реабілітаційні заклади для військових по кількох містах від Сходу до Заходу. Заплановані міста для проведення вистави: Бар, Вінниця, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Слов’янськ і Косів.

Роман Григор’єв зазначив, що виставою «Сто тисяч» та проектом загалом акторський колектив хоче об’єднати волонтерів, аматорів та військовослужбовців. Окрім того, він відзначив, що мистецтво лікує душу та відволікає від негативних емоцій, що вкрай необхідно у важкий час.

Григорій Кухар пообіцяв всіляко сприяти реалізувати творчим задумам міського художнього аматорського театру. Зазначимо, що це була лише перша зустріч у рамках проекту.

 <<<