Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 74
Новини
ЦЕНТР У КРИЩЕНЦЯХ ЗАПРОШУЄ НА ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЮ

У Вінницькій області відкрилась та функціонує комунальна установа «Обласний центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» (далі — Центр), розташований за адресою: Вінницька область, Тульчинський район, с. Крищинці, вул. Шкільна, 41.

Зазначений Центр створений з метою здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень (віком в 18 до 35 років з легкою та помірною розумовою відсталістю), засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей для максимальної реалізації особистого потенціалу. Центр може забезпечувати тимчасове або постійне проживання/перебування осіб з інвалідністю.

Для соціального захисту осіб з інвалідністю, здійснення корекційно-розвивальної та реабілітаційної роботи в закладі створено навчально-матеріальну базу, столярну, слюсарну та швейну майстерні. Є затишні спальні, їдальня, актова та спортивні зали.

Також в Центрі функціонують кімната ЛФК, логопедичний кабінет, кабінети психолога та соціально-побутового орієнтування, бібліотека, тенісна кімната, кімнати відпочинку, навчально-дослідні ділянки, стадіон, спортивний майданчик.

Бажаючі отримати послуги в Центрі за більш детальною інформацією та переліком необхідних документів можуть звернутися в Барську міську раду (каб. 201).

Довідково:

Основні завдання Центру:

  1. Створення умов для зменшення та подолання інтелектуальних та фізичних порушень, запобігання таким порушенням, коригування порушень розвитку, формування та розвиток основних соціальних і побутових навичок;
  2. Розвиток навичок автономного проживання в суспільстві з необхідною підтримкою, формування стереотипів безпечної поведінки, опанування навичок захисту власних прав, інтересів і позитивного сприйняття себе та оточуючих;
  3. Надання соціальних послуг під час реабілітаційного процесу;

4) Проведення заходів, зокрема з професійної орієнтації, опанування особами з інвалідністю трудових навичок, у тому числі в майстернях, визначення їхніх можливостей щодо професійного навчання у відповідних навчальних закладах.

 <<<