Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 74
Новини
РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 10. 06. 2019 р. № 76 «ПРО СКЛИКАННЯ 41 СЕСІЇ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ»
Відповідно до п. 8 ч.4 ст. 42, ч. 4, 9 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1.    Скликати 41 сесію Барської міської ради 8 скликання.
2.    Пленарне засідання 41 сесії Барської міської ради 8 скликання призначити на   14:00 год. 20.06.2019 р. в приміщенні 
зали засідань Будинку рад – майдан Св. Миколая, 18 м.Бар.
3.    До порядку денного сесії включити питання:
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, а саме поділу земельної ділянки площею 4,8814 га на території Барської міської об’єднаної територіальної громади, за межами населених пунктів з цільовим призначенням: землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам).
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення в рамках проекту «Яблуневий шлях»по вул. Волошковій в с. Глинянка.
 3. Про надання дозволу Барській міській радіна збір вихідних даних та виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво розсадника плодових дерев місцевих традиційних сортів яблунь по вул.Волошковій, 48 А в с.Глинянка Барського району Вінницької області» в рамках проекту «Яблуневий шлях».
 4. Про приймання – передачу майна комунальної власності.
 5. Про облаштування кластерного офісу з дегустаційним центром в рамках проекту «Яблуневий шлях».
 6. Про надання дозволу на збір вихідних даних та виготовлення проектно- кошторисних документацій.
 7. Про  затвердження Порядку функціонування  кладовища в м. Бар  Вінницької області.
 8. Розгляд заяв та звернень громадян, підприємств та організацій.
 9. Про внесення змін до рішення 34 сесії 8  скликання від 18.12.2018 року «Про бюджет Барської міської ОТГ на 2019 рік».
 10. Про встановлення податку на майно та затвердження елементів його справляння на території Барської міської ОТГ на 2020 рік
 11. Про встановлення єдиного податку для першої та другої групи фізичних осіб-підприємців на території Барської міської ОТГ на 2020 рік».
 12. Про встановлення туристичного збору та затвердження елементів його справляння на території Барської міської ОТГ на 2020 рік.
 13. Інформація начальника Жмеринської національної поліції у Барському районі щодо дотримання правопорядку і законності в місті Бар.
 14. Про складання повноважень депутата Барської міської ради 8 скликання.
 15. Різне.

 

4. Секретарю міської ради Подуфалову В.М. зміст даного розпорядження довести до відома депутатів та населення шляхом оприлюднення на офіційному сайті міської ради в мережі Інтернет, а також шляхом безпосереднього доведення до відома депутатів.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  А.А.Цицюрський

 

 <<<