Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
БАРСЬКИЙ МХАТ ЗАПРОШУЄ СТАТИ АКТОРАМИ УЧАСНИКІВ АТО!

Барський МХАТ спільно з міською радою за підтримки Українського культурного фонду реалізовує новий проєкт. За його умовами запланована постановка вистави «Сто тисяч» за І. Карпенком-Карим, ролі у якій виконають учасники АТО, волонтери та члени їхніх родин. Цим проєктом організатори прагнуть нагадати, що наші захисники – це також творчі особистості, наділені талантами та гідні стати зірками сцени! Після підготовки виставу буде показано у Барі, Вінниці, а також відбудеться гастрольний тур Сходом України та показ вистави у смт Косів (реабілітаційний табір учасників АТО).

Отож, якщо ви – учасник АТО, волонтер чи член родини, завжди мріяли спробувати себе на сцені та готові до нових вражень та змін – ми чекаємо на вас! Відсутність досвіду – не проблема, адже Барський МХАТ – це театр для кожного. Тому зголошуйтеся самі або повідомте друзям!

Наступні ролі шукають своїх виконавців:

Герасим Калитка – чоловік 40-60 років.

Параска – жінка 35-50 років.

Роман – чоловік 18-25 років.

Савка – чоловік 40-60 років.

Невідомий – чоловік або жінка 35-60 років.

Гершко – чоловік 20-40 років.

Мотря – дівчина 18-25 років.

Клим – чоловік 18-30 років.

Вікові рамки є приблизними. Якщо ви не відповідаєте по одному з параметрів, однак мате непереборне бажання долучитися до нашої команди, - не роздумуйте та телефонуйте!

❗❗❗ Заявки приймаються до 22 червня за тел.: 067-95-60-609.

 <<<