Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
НАЙКРАЩІ МИТЦІ ЄВРОПИ НАДИХАЛИСЯ КРАЄВИДАМИ БАРУ ДЛЯ ТВОРЕННЯ КАРТИН У РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПЛЕНЕРУ

Впродовж 4-15 червня на Вінниччині триватиме ІІІ Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник/The best artist 2019». Участь у проекті взяло 26 митців з куточків України. Також долучилися художники з Польщі, Грузії, Таджикистану, Киргизстану, Китаю. Вони змагатимуться за титул кращого художника цьогорічного пленеру. Для оцінки вони писатимуть наймальовничіші куточки Вінниці й усього Поділля та проводитимуть майстер-класи, влаштовуватимуть персональні виставки та творчі зустрічі.

Нагадаємо, що упродовж десяти днів учасники конкурсу мають написати щонайменше по чотири роботи кожен. Їхні твори оцінюватиме журі, до складу якого входять провідні українські та світові художники, мистецтвознавці, представники організаторів та партнерів пленеру. Підсумки пленеру будуть оголошені на церемонії нагородження учасників під час фінальної виставки, яка відбудеться 14 червня. Переможці отримають спеціальну відзнаку «Найкращий художник/The best artist», виготовлену з коштовних металів.

За умовами конкурсу, художники мають передати дві обрані оргкомітетом роботи з авторськими правами на них для фонду проекту «Кращий художник/The best artist». Одна з них увійде до експозиції майбутнього музею історії Вінниці, іншу – подарують меценатам проекту.

Заснування мистецького пленеру «Кращий художник / The best artist» є ініціативою народного художника України Володимира Козюка. Пленер відбувається за підтримки Міністерства культури України, Вінницької обласної адміністрації, фондів, меценатів, підприємств та поціновувачів творчості.

11 червня у рамках проекту учасники Міжнародного мистецького пленеру приїхали до Бару, щоб писати наші краєвиди. На початку зустрічі спеціаліст міської ради з питань культури та дозвілля Роман Григор’єв провів гостям екскурсію історичною частиною міста, після чого митці почали працювати над полотнами. Також художники відвідали виставкову галерею на базі ліцею № 2, де познайомилися із роботами місцевих майстрів.

Прес-служба Барської міської ради

Більше фото на фейсбук-сторінці міської ради

 <<<