Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ВПРОДОВЖ ТИЖНЯ У БАРІ ПЕРЕБУВАЄ УНІКАЛЬНИЙ МУЗИЧНИЙ ТАБІР MUSIC CAMP INTERNATIONAL

9 червня у Барі на базі гуманітарно-педагогічного коледжу розпочав свою роботу Music Camp International. Участь у шестиденному таборі мали змогу узяти діти від 11 до 16 років, які попередньо зареєструвалися. У рамках навчання учні мають за неповний тиждень опановувати по два музичних інструменти (із семи запропонованих) та заспівати на чотирьох  мовах світу: іспанській, українській, латині та англійській.

Ідейний натхненник, керівник проекту - викладачка хорового співу американка Констанція Фортунато. Вона вже 17 років працює в Україні і поширює філософію Music Camp International.  Констанція щиро вірить у те, що кожна дитина здібна і у неї є внутрішні таланти, а задача викладачів - їх розкрити. Колеги характеризують пані Фортунато як цілеспрямовану, харизматичну та сильну особистість, яка не зважаючи ні на що, втілює справу усього свого життя – проведення Music Camp International. Колектив Кемпу складається із професійних музикантів і постійно подорожує разом із Констанцією. Також вони привозять сім видів інструментів для своїх учнів, це: віолончель, гітара, скрипка, арфа, орфф та хендчаймс. Ще у таборі вчаться грати спеціальними позолоченими дзвіночками, проте у Бар їх не привезли, адже заявою на участь від містян було дещо менше, аніж у інших містах.

Переважна більшість дітей у таборі – не має музичної освіти та ніколи не тримала у руках інструменту, більше того, якщо учень уміє грати на скрипці, то Констанція буде пропонувати цій дитині обрати якийсь інший вид інструменту.

Міський голова Артур Цицюрський відвідав одне з занять Music Camp International та відзначив високий рівень підготовки дітей. Окрім того очільник громади запросив Констанцію Фортунато та її команду взяти приїхати до Бару наступного літа та навіть взяв декілька уроків гри на хендчаймсі.

Фінальний гала-концерт у рамках Music Camp International за участі вихованців табору та професійної дирежерки із США Констанції Фортунато відбудеться у п’ятницю, о 17.00, у костелі Святої Анни. Вхід вільний, запрошуються усі бажаючі!

Прес-служба Барської міської ради

 <<<