Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
БАРЧАНИ - ВИПУСКНИКИ «АКАДЕМІЇ КУЛЬТУРНОГО ЛІДЕРА»

Спеціалісти міської ради у питаннях культури, туризму, фізкультури, молоді та спорту Ірина Дєдова та Роман Григор’єв завершили навчання у «Академії культурного лідера» та отримали сертифікати Міністерства культури України.

Навчальний курс тривав рік (з червня 2018 по червень 2019 року) та передбачав проходження п’яти навчальних модулів та участь у двох міжмодульних конференціях. Учасників відбирали на конкурсній основі, зважаючи на безліч критеріїв, серед яких: активність, креативність, прагнення змін та вмотивованість участі у «Академії».
Програмою «Академія культурного лідера» було передбачено вдосконалення кваліфікації місцевих керівників галузі культури, зацікавлених представників бізнесу, громадянського суспільства та молоді, яка прагне працювати в органах місцевого самоврядування у сфері культури та креативному секторі з використанням сучасних механізмів та досвіду кращих європейських практик.

Після проходження навчального модулю барчани Ірина Дєдова та Роман Григор’єв розробили концепцію стратегії розвитку культури для Барської громади.

Спеціалісти міської ради у питаннях культури та туризму відзначили, що «Академія культурного лідера» трансформувала їх самих та дала можливість нестандартно подивитися на звичні речі. Окрім того, за словами Ірини Дєдової та Романа Григор’єва, участь у навчанні дала ширше розуміння загальнодержавних культурних процесів, які відбуваються у країні та надала можливість мережування і тісних зв’язків з культурними лідерами Одеської, Хмельницької, Житомирської, Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей.

Прес-служба Барської міської ради

 <<<