Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 82
Новини
ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ВИКОРИСТАННЯ У 2019 РОЦІ СУБВЕНЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

Сьогодні відбулося засідання комісії Барської міської ради з питань використання 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

У липні 2019 р. набрав чинності Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджений постановою Кабміну від 26.06.19 р. № 616. Урядова програма забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, реалізується в області вже третій рік, але основним нововведенням постанови № 616 є розширення категорій осіб, які можуть отримати житло за кошти субвенції з державного бюджету: новий порядок охоплює дітей, які позбавлені батьківського піклування та осіб, прирівняних до них. Вони можуть придбавати житло в межах області або отримати грошову компенсацію. Її можна використати на придбання житлового приміщення протягом року.

Формує пропозицію щодо спрямування субвенції з держбюджету в Барській міській ОТГ комісія, яка є консультативно-дорадчим органом. До роботи в комісії (за згодою) залучені представники служби у справах дітей Барської РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 <<<