Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 86
Новини
МЕР БАРУ ГОЛОДУЄ, А ЩО ПРО ЦЕ ДУМАЮТЬ ДЕПУТАТИ: АУДІО

5 вересня пішов третій день «голодної акції» голови Барської ОТГ в підтримку проекту «Яблуневий шлях». Мер сидить на площі у наметі, ночує на облаштованому власноруч ліжку. Що ж про це думають депутати, які не підтримали проект і цим самим підштовхнули Артура Цицюрського до акції.

Журналісти БарNews.City поспілкувалися з депутатами Олексієм Кальманом, Аркадієм Медвецьким та Іриною Гуменюк.

Вони запевняють, що спершу проголосували «за» проект, бо не знали що саме там вказано. Їх, нібито, ввели в оману, «намалювавши» гарні перспективи. Зараз депутати впевнені, що проект не дасть нічого позитивного для міста, адже, на їх думку, не зможе себе окупити.

Слухайте пряму мову у диктофонному записі.

Крім того, опоненти мера запевняють, що та загроза потрапити у «чорний список» Євросоюзу, про яку усі розповідають, надумана. 

- Ми підписували договір з Северинівкою, а не з ЄС. Тому, хіба Северинівська громада на нас образиться і не захоче співпрацювати, - розповідає депутат Аркадій Медвецький. 

Сайт БарNews.City, щоб прояснити ситуацію з цього питання, звернувся за коментарем до Юрія Войціцького, радника з регіонального розвитку Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування.

Він сказав, що дійсно, від ЄС критичних санкцій для самого Бару не буде. Єдине, Бар попаде в «чорний список» проекту «Мери за економічне зростання».

Але, інші громади та Центр розвитку місцевого самоврядування навряд чи захочуть більше співпрацювати з Барською громадою. Від того, що Бар відмовиться від проекту, постраждають інші партнери: Северинівська громада, Центр розвитку місцевого самоврядування та село Олександрівка Жмеринського району. Вони не отримають другого траншу для реалізації проекту. 

Крім того, Юрій Войціцький наголосив, що через пасивність наших депутатів з нашого міста виїжджають розумні, перспективні люди, які б могли піднімати Бар, але їм не дають нормально працювати, розвивати себе та місто.

Джерело: БарNews.City

 <<<