Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
БАРСЬКІ ТЕАТРАЛИ ГОТУЮТЬ ВИСТАВУ, ДЕ ГРАЮТЬ УЧАСНИКИ АТО

Барський міський художній аматорський театр (скорочено Барський МХАТ) реалізовує цікавий творчий проект, ціль якого - реабілітація військовослужбовців мистецтвом. Театрали планують поставити виставу «Сто тисяч» за І. Карпенком-Карим, ролі у якій виконують учасники АТО, волонтери-благодійники та члени їх родин. Після презентації у Барській ОТГ актори поїдуть у свій перший гастрольний тур та виступлять у Вінниці і містах Донецької, Луганської та Івано-Франківської областей (Маріуполі, Слов’янську, Сєверодонецьку та Косові).

Постановка «Сто тисяч» здійснюється за підтримки Українського культурного фонду, який виділив для втілення ідеї 337 тисяч гривень. У театральному проєкті задіяні сім акторів, частина з яких побували у гарячих точках.

Наразі триває фаза активної роботи над виставою. Репетирують новоспечені актори щотижня, ретельно відточуючи майстерність під керівництвом професійної режисерки Ірини Дєдової. Вже з перших репетицій театральна команда старанно працює над найдрібнішими деталями образу, щоб максимально відіграти не сцені свої, для когось перші у житті, ролі.

Барська громада з нетерпінням очікує на прем’єру «Ста тисяч», яка відбудеться у нашому місті у жовтні!

Прес-служба Барської міської ради

 <<<