Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ФОТОГРАФИ ІЗ СЄВЄРОДОНЕЦКА ГОТУЮТЬ ФОТОВИСТАВКУ ПРО БАР

З 29 вересня по 1 жовтня у Барській громаді перебувала делегація учасників проєкту «Фотопрактика по всій України» (студія «Фотомагія») із міста Сєвєродонецк. Юнаки та дівчата разом із наставницею Оленою Нехаєвою професійно займаються фотографією та подорожують містами України для того, щоб зафіксувати різні архітектурні родзинки, пейзажі та краєвиди. По завершенню відвідин «Фотомагія» відбирає найкращі світлини, які будуть презентовані на фотовиставці у  місті, яке вони відвідали та у Сєвєродонецку. Окрім того, за словами керівниці "Фотомагії" Олени Нехаєвої, фотографи планують повезти виставку із барськими світлинами до італійського містечка Барі.

Проєкт діє близько чотирьох років. За цей час Олена Нехаєва разом із вихованцями об’їздила 15 міст України. Серед яких є як обласні центри: Львів, Полтава, Дніпро; так і невеликі міста, такі як Бар. Запрошуваи фотоаматорів і у Париж на відому всесвітню виставку.

Учасники проекту працювали з п’ятої ранку і до другої ночі, значну частину часу знімаючи нічні пейзажі.

У рамках візиту вони відвідали духовні святині міста: Костел Святої Анни, Церкву Успіння Пресвятої Богородиці, Кармелітський монастир, греко-католицьку церкву та Барський жіночий монастир на честь «Барської ікони Божої Матері".

Побували на екскурсії у Барському машинобудівному заводі, Барському коледжі транспорту та будівництва НТУ, Домі Польському та у Барській дитячій музичній школі.

Окрім того, фотохудожники піднялся на гору королеви Бони Сфорци, звідки відкривається чудова панорама на місто Бар. Також юнаки та дівчата багато фотографували  вулиці і вулички Бару. 

 

 <<<