Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ 45 СЕСІЇ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

3 жовтня відбулася 45 сесія Барської міської ради. На порядку денному роглядалися актуальні питання для громади. Серед них - звернення Комунального закладу «Барський міський центр соціальної - психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест» (скан - копія додається) щодо потреби коштів для установи.

Розглянувши звернення Комунального закладу щодо потреби коштів для установи, з метою недопущення заборгованості та повноцінного функціонування у 2019 році реабілітаційного закладу в сумі 200 000,00 грн., питання було винесене на розгляд постійної комісії з питань соціально - економічного розвитку, бюджету, фінансів, цін та інвестицій. При розгляді даного питання депутатами за пропозицією голови комісії без обґрунтування зменшено потребу до 100 000,00 грн. 

На 45 сесію 8 скликання, яка відбулася 3 жовтня 2019 року було винесено питання щодо виділення коштів на IV квартал 2019 року в сумі 100 000,00 грн.( що не покривають витрат ні на харчування, ні на оплату енергоносіїв та заробітної плати), яке з першого разу не було підтримано більшістю депутатів, після повторного (поіменного) голосування рішення прийнято.

Частина депутатського корпусу проти підтримки працівників закладу, де займаються дітьми з особливими потребами, їхньою реабілітацією та розвитком, щоб дітки не вважали себе обмеженими в увазі та не були покинуті в суспільстві, враховуючи неодноразові відзнаки та різні нагороди, що здобуваються закладом.

Також відбулося голосування по санітарному очищенню річки «Безіменна». За численними зверненнями від жителів міста Бар, вулиці яких знаходяться поруч із річкою «Безіменна» у зв’язку із постійним погіршенням стану річки, а саме замуленням, що може призвести до санітарної катастрофи, дане питання працівниками апарату було винесено на розгляд комісії, на якій більшість депутатів проголосовали проти виділення коштів для ліквідації замулення річки.

Попри ігнорування окремими членами комісії даної проблеми на комісії, питання було винесено на сесію, на якій депутат від округу, де систематично відбуваються підтоплення будинків та господарських будівель, городів та нежитлових приміщень по всьому руслу річки, а це більше 50 домогосподарств, голосувала проти виділення коштів на проведення санітарної очистки річки «Безіменна».

3 жовтня 2019 р. на засіданні 45 сесії Барської міської ради 8 скликання було озвучена інформація щодо виділення коштів у розмірі 172 000 грн. для оплати наданих послуг адвоката у судовій справі за позовом  КП «Бар-благоустрій» про оскарження податкових повідомлень-рішень виставлених Державною фіскальною службою України у Вінницькій області. Попередньо дана інформація також озвучувалася на бюджетній комісії. Ціна позову 1 993 673,00грн. Наявність належних доказів, які б підтверджували участь адвоката у  судових процесах - відсутні. Відсутній належний договір про надання правової допомоги, у якому мали б зазначатися: перелік послуг адвоката, вартість послуг.

Крім того, питання щодо відшкодування або розподілу судових витрат вирішується у судовому процесі, шляхом подання відповідних клопотань. В прийнятих судових рішеннях по справі відсутня інформація щодо позиції суду  по розподілу та відшкодування судових витрат. Підготовка та представництво в суді під час розгляду здійснювалось спеціалістами КП "Бар-благоустрій».

 <<<