Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

Шановні працівники освіти! Щиро вітаємо з Днем працівників освіти шкільних вчителів, вихователів, викладачів закладів освіти, усіх, хто причетний до освітянської галузі, дає світло знань і багатство духу нашим дітям. Ви робите наш світ кращим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток.

До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні і прокладає місток у майбутнє. Фактично саме ви відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої України.

Тож продовжуйте вчити дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.
Бажаю Вам, дорогі наші освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, вдалих та добрих днів, щирих та радісних посмішок, блискучих та неперевершених ідей, великих та гідних успіхів.
Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується, а учительські будні приносять лише радість і будуть плідними.

Міський голова Артур Цицюрський, депутатський корпус, виконавчий комітет та апарат міської ради

 <<<