Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 87
Новини
НА ЗВЕРНЕННЯ БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ ПІДВАЛ НА ТЕРИТОРІЇ ЛІЦЕЮ № 2 ЗНЕСЛИ

4 листопада на території Барського ліцею №2 відбулося знесення аварійного підвалу, який неодноразово ставав причиною причиною конфліктів керівництва школи та родини Москальчуків, що проживають поруч із навчальним закладом.

Напередодні, 31 жовтня, працівники апарату ради принесли лист-попередження сім'ї про те, що вони мають звільнити підвал до понеділка 4 листопада. Проте, на лист жодної реакції не було. Майно Москальчуків залишилося у аварійному приміщені не зважаючи на передження профільної комісії. 

4 листопада представники міськради, комунальних закладів "Муніципальна варта" та "Бар-благоустрій", поліції, батьківського комітету школи зібралися поруч із проблемною аварійною спорудою. Поруч також були рятувальники, медики та громадські активісти.

Підвал, який став причиною скандалу, раніше належав мешканцям будинків, що знаходилися на місці школи. Помешкання зруйнували, власники отримали квартири у нових будинках, а льох - залишився. Родині Москальчуків дозволили тимчасово залишити своє майно, проте скоро на дверях  поставили замок, таким чином "приватизувавши" підвал.

Конфлікти навколо нього виникали часто. Один із останніх мав місце 22 жовтня. Очевидці розповідають, що на дітей, які гралися на шкільному подвір’ї, з пневматичною зброєю кинувся чоловік, що мешкає по сусідству. Цей інцидент став останьою краплею у терпінні керівництва школи. Батьки та педагогічний колектив звернулися в поліцію та в міську раду. Наразі поліція займається даним інцидентом, міська рада прореагувала створенням комісії щодо благоустрою пришкільної території, яка в свою чергу, винесла рішення про знесення підвалу. Окрім того, на найближчих сесіях депутатський корпус міської ради розгляне питання про виділення коштів на спорудження паркану. Якщо рішення буде прийняте - будівництво огорожі почнеться  з проблемної сторони. 

Після тривалої суперечки господарі так і не відчинили замок та всіляко перешкоджали винонанню рішення: кричали та погрожували присутнім. Депутат Олександр Хом'як (діти якого навчаються в ліцеї) узяв на себе відповідальність, та зламав замок на підвалі. Після цього батьки, використовуючи завчасно підготовлені дирекцією мішки, відра та ящики, винесли все, що було у підвалі на ділянку Москальчуків. Після цього працівниками "Бар-благоустрій" було знесено підвальне приміщення.

 

 <<<