Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 87
Новини
ВІТАННЯ ГОЛОВІ ПРАВЛІННЯ ПАТ

8 жовтня відзначає день народження мудрий керманич і шанована в місті особистість, голова правління ПАТ «Барський машинобудівний завод» Ілля Григорович Лук.

З нагоди поважної дати депутатський корпус, виконавчий комітет та апарат Барської міської ради надсилає слова найщиріших привітань імениннику.

Бажаємо безперешкодної дороги до успіху, вдалого ведення справ, високих досягнень і перспективних планів. Нехай Вас завжди супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю  рідних. Щиро бажаємо Вам завжди бути таким же творчим, енергійним та успішним керівником!

«Барський машинобудівний завод» – підприємство з більш ніж вісімдесятирічним досвідом, яке незважаючи на складний і тернистий шлях становлення наразі займає почесне звання флагмана серед машинобудівничої галузі.

Керівник підприємства володар багатьох почесних нагород та відзнак. Зокрема, Ілля Григорович обраний дійсним членом Української технологічної академії. Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 21 січня 2017 року № 10/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України», голова правління ПАТ «Барський машинобудівний завод» Ілля Лук нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Цю високу державну відзнаку Ілля Григорович отримав, як зазначається в Указі, «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю».

Девізом сучасного «Бармашу» є стабільний розвиток: підтвердженням тому є той факт, що колектив заводу налічує близько чотирьох сотень висококваліфікованих працівників, з виплатою хорошої заробітної плати і соціальними гарантіями, а керівництво активно працює над збільшенням ринку збуту. Спектр продукції, яку випускає підприємство, надзвичайно широкий, а технічна й маркетингова політика направлені на задоволення зростаючого попиту та індивідуальних потреб споживача.

Починалося усе у далекому 1932 році, коли на базі учбово-виробничих майстерень технікуму механізації сільського господарства був створений Барський ремонтно-механічний завод. Спочатку підприємство випускало обладнання для цукрової промисловості. У 1937 році його перейменовано на Барський машинобудівний. До 1957 року тут було освоєно обладнання для кондитерської, парфумерної, хлібопекарської та цукрової промисловостей, у 70-80 роки – для консервної промисловості та запчастини для безалкогольної, а вже з 1992 року тут розпочався активний випуск нової техніки.

Сьогодні «Бармаш» пропонує більш ніж 100 найменувань товарів для консервної, лікеро-горілчаної, виноробної, пиво-безалкогольної, масложирової та кондитерської галузей. Окрім того, Барський машинобудівний завод надає послуги в сфері будівництва: починаючи від реконструкції опалювальних пунктів під проектування і до здачі «під ключ».

Одним із основних напрямків роботи підприємства є виготовлення промислових опалювальних приладів. Технічний рівень продукції, що випускається, відповідає високим стандартам якості Європи. Завод виготовляє не тільки продукцію, що повсякденно використовується в Україні, а й співпрацює з зарубіжними партнерами: країнами СНД, Румунією, Ізраїлем, Польщею, Іраном, Туреччиною, Болгарією. Зокрема, нещодавно «Бармаш» освоїв позиції та знайшов свого споживача на турецькому ринку. Тільки на цьому підприємстві виробляють спеціальні станки для виготовлення бубликів, аналогів яких немає у світі. Туреччина, яка відома на весь світ своїми бубликами з кунжутом «Сіміті» закупає машини для їх виготовлення саме на Барському заводі.

Наразі, більш ніж у 70 країнах світу готують бублики на машинах, зроблених працівниками «Барського машинобудівного заводу», які підприємство випускає ще з 50-х років минулого сторіччя. Станок для виробництва бубликів не прив'язаний до певної рецептури чи особливостей у виготовленні, він створює форму, тому у будь-якій країні на нього є попит. До речі, завод бере на себе відповідальність за всі пост-гарантійні операції. Працівники обслуговують абсолютно всі машини для виготовлення бубликів, випущенні на заводі, навіть найстаріші. Керівник заводу запевняє, що «незадоволених клієнтів немає», адже на підприємстві також виготовляються усі необхідні запчастини. Усі машини мають гарну якість й не мають якихось надскладних технологій у ремонті. За наявності потрібної запчастини механік на підприємстві може з легкістю її замінити.

Окрім того, не можемо не зазначити, що керівництво заводу не забуває про благодійність та турботу про незахищені верстви населення. При машинобудівному заводі чотири роки поспіль діє реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю та ДЦП. Наразі тут проходить систематичне лікування 20 осіб, але керівництво заводу радо прийме й інших потребуючих. Також «Бармаш» фінансово підтримує різні суспільно-корисні починання у місті.

 <<<