Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 89
Новини
ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА КУЛЬТУРИ

Шановні працівники культури! Щиро і сердечно вітаємо  з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці фахівців культури, викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, спеціалістів музейної справи невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками. Тож ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя.

Нашій громаді потрібна сучасна конкурентноздатна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції. Хай вона буде відкритою і доступною кожному. Віримо, що професіоналізм та душевність наших працівників будуть успішно на це працювати.

Вітаючи  з професійним святом, щиро бажаємо міцного здоров'я, добра, благаполуччя. Щедрих творчих ужинків, натхнення, та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю.
 

Міський голова Артур Цицюрський, депутатський корпус, виконавчий комітет та апарат міської ради

 <<<