Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
«КУБОК БАРУ-2019» ЗАВЕРШИВСЯ ПЕРЕМОГОЮ ГОСПОДАРІВ

З 22 по 24 листопада у м. Бар проходив відкритий міжрегіональний турнір з баскетболу серед юнаків 2009-10 років народження. У гості до юних барчан приїхали ровесники зі столиці  - «Академік» і БАМГ з ДЮСШ-12  та «Плеймейкер», а також команда Козятинської ДЮСШ. Господарі майданчика (Барська РДЮСШ «Колос», тренер Ігор Голодюк) виставили дві команди – 2009 та 2010 років народження.  Друга команда була своєрідним переглядом майбутнього резерву. Тому не дивно, що молодші барчани посіли останнє місце, хоча вони набули певного досвіду беручи участь у змаганнях такого рівня.

Турнір проходив за коловою системою. З першого туру лідерство захопили команди Бар-1 та БАМГ. Саме вони в останній день турніру розіграли переможця в очній зустрічі. Завдяки впевненішим діям у другій половині гри, фортуна посміхнулася господарям – 45:35, а відтак і перемога в цілому на турнірі.

Третє місце посіла ще одна київська команда - «Плеймейкер».  Четвертим фінішував «Академік» (Київська ДЮСШ-12), п’ятою – команда Козятинської ДЮСШ.

Господарі традиційно на високому рівні провели урочисті відкриття та закриття міжрегіонального турніру, участь у яких взяв голова Барської міської ОТГ Артур Цицюрський (кошти на проведення та організацію турніру  були виділені завдяки позитивному голосуванню на одній із сесій депутатами міської ради). Окрема подяка дитячому колективу сучасного спортивного танцю «Баракуда» (керівник Ольга Громова), які своїм безмежним запалом зарядили команди на безкомпромісну боротьбу. І, звичайно, варто згадати про громадського активіста Олександра Іськова, завдяки якому і розвернувся весь цей сюжет.

Жодна з команд-учасниць не залишилася без нагород та призів. Особливо поталанило переможцю та призерам, яких нагородили гарними  кубки та медалі. Барчани, як головні тріумфатори, отримали ще й фірмові блайзери та футболки. Кращим гравцям перших чотирьох команд було вручено окремі іменні призи. Найкорисливішим у команді барчан компетентне журі визнало Андрія Матковськогго. Найрезультативнішим гравцем-MVP турніру став юний В’ячеслав Рукомед з команди Бар-1, на рахунку якого найбільше закинутих очок, блок-шотів та підбирань.

Прес-служба Барської ДЮСШ

 

 <<<