Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
БАРСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВТОРНО ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Барська міська рада повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (інженера - будівельника) відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального  господарства Барської міської ради.

       Вимоги до претендентів: громадянство України;  повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 2 років, уміння роботи з ПК в режимі користувача, володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків. 

     Для участі у конкурсі на адресу Барської міської ради (м. Бар, вул. Героїв Майдану, 6, каб.№108)  необхідно надати наступні документи: 

- заяву на ім’я міського голови про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку державного службовця встановленого зразка;

- 2 фотокартки розміром 4*3 см;

- завірені копії паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, документа про освіту, трудової книжки, військового квитка для військовозобов’язаних;

- відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї за попередній рік (подаються особами, які претендують на зайняття посад, у вигляді декларації в електронній формі, що заповнюється та подається особисто суб’єктом декларування на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, у порядку встановленому чинним законодавством).

     Документи приймаються до 28.12.2019 року включно. За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці тощо звертатися за адресою: м. Бар, вул. Героїв Майдану, 6 або за телефоном: 2-25-32. Відповідальні особи: Гвоздяр Ю.В., Овчарук В.Р./

 <<<