Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ АРТУРА ЦИЦЮРСЬКОГО ДО ГРОМАДИ МІСТА

Шановні барчани! На правах чинного міського голови, звертаюсь до Вас у зв’язку з критичною ситуацією, яка складається у депутатському корпусі міської ради. З такою кількістю саботованих та зірваних сесій громада штучно заводиться у «глухий кут». Кожного разу, згідно установленого порядку, апарат міської ради опрацьовує велику кількість звернень барчан та готує проекти рішень до чергової сесії. На сьогоднішній день, зі зміщенням майже на місяць, залишаються без розгляду депутатами питання надання матеріальної допомоги барчанам, виплати за енергоносії для садочків та шкіл, виділення коштів на заробітну плату працівникам «Евересту» та інші потребуючі нагального вирішення питання.

Не так давно ми разом з Вами відстояли репутацію громади під час захисту проєкту «Яблуневий шлях». Хоча ми й втратили можливість його реалізувати, але цей знаковий приклад підтверджує, що життя продовжується і не залишає права бути пасивним та байдужим.

Відмовляюсь розуміти та не погоджуюсь із позицією тих депутатів, які не відвідують сесії, або приходять і не реєструються. Так, ми усі різні, з різними поглядами, але ми маємо спільну мету – працювати на благо нашого міста та його жителів, діяти єдиною командою. У демократичному суспільстві кожен має право на власну думку, проте немає морального права на ігнорування важливих для громади питань.

Це обов’язок обраних Вами міського голови та депутатів, зі всією відповідальністю, не зважаючи на суб’єктивні чинники, вчасно приймати оптимальні та мудрі рішення.

Закликаю Вас активніше цікавитися, реагувати та впливати на процеси, що відбуваються у громаді!

Дякую за розуміння та підтримку!

З повагою до громади
Барський міський голова Артур Цицюрський

 <<<