Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 89
Новини
ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 49 (ЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

3 грудня відбулася пленарне засідання 49 (чергової) сесії міської ради. На порядку денному було розглянуто ряд важливих для громади питань. Так, зокрема, Барській міській раді було надано дозвіл  на виготовлення проектно-кошторисної документації будівництва огорожі навколо Барського ліцею № 2 та капітального ремонту даху у будівлі клубу в Антонівці.

На баланс Барська громада прийняла нещодавно встановлений ігровий майданчик по вул. Цукрового заводу у Барі. Окрім того, у комунальну власність громади було прийнято гуртожиток УТОСу (вул. Григоровичів-Барських, 2А). Будівля була на балансі «Барське УВП УТОС». Далі вона буде передана в управління органу самоорганізації населення гуртожитку. Це дозволить мешканцям приватизувати його.

З 1 січня 2020 року у складі Барського дошкільного навчального закладу № 8 «Дружба» буде утворено інклюзивну групу для осіб з особливими освітніми потребами  (на базі існуючої групи).

Окрім того, на пленарному засіданні розглядалося питання створення відділу соціальної політики Барської міської ради. За результатом голосування рішення щодо створення відділу було прийнято, проте це не вирішить проблеми щодо виконання громадою своїх повноважень у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей.

Також піднімалося питання підготовки до різдвяно-новорічних свят та прикрашення центральної площі міста. Депутатами було прийнято рішення виділити кошти для декорування центральної площі. Цьогоріч планується більш ґрунтовний підхід до прикрашання міста: навколо ялинок, що ростуть на центральній площі заплановано встановити спеціальні конструкції та суттєво збільшити кількість гірлянд. Рішення декорувати ті ялинки, які вже є на площі було прийнято з огляду на опитування, яке проводилося міською радою у 2016 році та екотенденцію, яку переймають більшість громад, щодо збереження зелених насаджень. Також планується облаштувати у центрі імпровізоване різдвяне містечко з вже традиційним вертепом (який буде розширено) та фотозонами для дітей і дорослих.

 

 <<<