Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 89
Новини
ВИХОВНІ ЗАХОДИ У ЛІЦЕЇ № 2 ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРА

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера - International Volunteer Day. В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну. Проте активно волонтерство почало розвиватися у 2014-му році. Революція Гідності дала поштовх для його розвитку й нині – це потужний громадянський рух.


Учні 6-А класу (класний керівник Монарчук Е.А.) підготували та провели виховний захід «Волонтери – люди доброї волі», де розповідали про те, що волонтерська діяльність має неоціненне значення і тільки добро збереже чарівний світ нашої рідної землі.


На захід були запрошені голова Барського відділення «Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Бартащук Анатолій Францович, волонтер, член громадської організації та депутат Барської міської ради Маковецький Сергій Григорович, майор Збройних сил України, учасник бойових дій, заступник командира військової частини Місінкевич Сергій Петрович, волонтер Зажирко Оксана Володимирівна. Гості розповіли з чого починали діяльність, про шлях до волонтерства. Подякували ліцеїстам за гостинці, листи та малюнки, які вони передають для воїнів АТО/ООС. Зазначили, що важливою у волонтерській роботі є не лише матеріальна допомога, але й моральна підтримка.


Щиро бажаємо вам, шановні волонтери, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку й тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен ваш шляхетний вчинок спонукає до дії інших, а люди віддячують вам добром і повагою!

Прес-центр школи

 <<<