Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 89
Новини
У БАРІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА ПОСТАТІ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ, БАРСЬКОГО СТАРОСТИ ІВАНА ВИГОВСЬКОГО

Вже в цю суботу, 14 грудня 2019 року, у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбудеться Всеукраїнська науково-історична конференція «Постать Івана Виговського через призму української історії», присвячена 360-й річниці перемоги козацьких військ під Конотопом та отримання Іваном Виговським прав на Барське староство.
Вперше на Барській землі відбудеться науковий захід, де на всеукраїнському рівні буде під різними кутами зору розглянуто постать Івана Виговського – видатного історичного діяча, Гетьмана України та Барського старости, найближчого соратника Богдана Хмельницького та першого «прем’єр-міністра» козацького уряду, передбачливого політика, хороброго полководця та майстерного дипломата, батька прообразу сучасної української розвідки. Цю постать можна оцінювати по-різному, і саме у Барі, який був головною резиденцією останніх років життя гетьмана, в ході науково-історичної дискусії буде сформовано новий, неупереджений погляд на Івана Виговського!
У конференції візьмуть участь академіки, доктори та кандидати наук, ректори та представники провідних українських вишів Львова, Києва, Вінниці, Чернівців, Кам’янця-Подільського та інших потужних навчальних закладів, краєзнавці, працівники музейних установ. Запрошуються до участі усі бажаючі! Початок реєстрації о 10:00. Не будьмо пасивними спостерігачами, а долучаймося до відтворення славної історії рідного краю!

 <<<