Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 95
Новини
ВІДБУВСЯ РЕЙД З МЕТОЮ ВПОРЯДКУВАННЯ ТОРГІВЛІ

Згідно до розпорядження Барського міського голови Артура Цицюрського № 01-Р для впорядкування та організації виїзної/виносної торгівлі, було створено комісію для здійснення обстеження вулиць Соборної, Галицьких вояків, Миколи Туніка, Максима Кривоноса у місті Бар (відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Голова комісії - заступник міського голови з економічних та гуманітарних питань Кушнір Т. О. До складу робочої групи увійшли: секретар міської ради; працівники комунального закладу міськради «Муніципальна варта»; начальник відділу земельних відносин; начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства; начальник відділу з юридичних питань.

За результатами проведеного рейдового обстеження буде складено акт фіксації. Згодом, на основі даного акту будуть надіслані листи підприємцям з проханням припинити торгівлю в невстановлених для цього місцях. Термін, який буде наданий для вирішення даного питання – до 25 січня. Поруч із цим також будуть надіслані рекомендаційні листи до поліції.

 <<<