Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 89
Новини
У БАРСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ КОНКУРС ПІСЕННОЇ ТА ПОЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗІРКОВА МРІЯ»

28 січня 2020 року на базі Барського ліцею № 2 в рамках обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2020» проходив міський етап обласного конкурсу читців «Зіркова мрія – 2020», у якому взяли участь 22 учні у номінації «Художнє читання».

Рішенням журі, було визначено переможців та призерів конкурсу у номінаціях «Художнє читання».

Середня група:

І місце: Суконник Марія (Барський ліцей № 2); Карпик Євген Олександрович (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)

ІІ місце: Собковський Дмитро Романович (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1); Войцехівська Дарія Віталіївна(Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1); Гресюк Олена Олександрівна (Барський ліцей № 2); Ковальчук Ілля Степанович (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)

ІІІ місце: Богацький Назар Вікторович (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4); Москальчук Даніїл Олександрович (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

Старша група:
І місце: Паламарчук Владислава Русланівна (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1); Солтус Ян (Барський ліцей № 2)

ІІ місце: Сирота Анастасія Віталіївна (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1); Власов Іван Павлович (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4);

ІІІ місце: Базалівська Вікторія Олександрівна (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3); Бородата Вікторія Анатоліївна (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4).

Номінація «Вокал»

Молодша група:

І місце: Волкотруб Дем’ян Сергійович (Барський ліцей № 2); Рибак Марія Василівна (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3)

ІІ місце: Присяжна Даша Сергіївна (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3); Галецька Анастасія Олексіївна (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)

ІІІ місце: Геркогриб Валерія Олександрівна(Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1); Кузіна Надія Сергіївна (Барський ліцей № 2)

Середня група:
І місце: Богданюк Аріна Анатоліївна (Барський ліцей № 2); Кірпа Марія Вячеславівна (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4); Сірож Любов (Барський ліцей № 2)
ІІ місце:Кімаківська Злата Вікторівна (Барська ЗОШ І - ІІІ ст. № 3)
ІІІ місце:Христофор Марія Романівна (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1)

Старша група:
І місце: Волкотруб Віра (Барський ліцей № 2)
ІІ місце: Паламарчук Владислава Русланівна (Барська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1)

 <<<