Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 95
Новини
МІСТО ВИДІЛИЛО КОШТИ НА РОЗВИТОК МЕДИЦИНИ ТА ЗАХОДИ БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ

Аби відреагувати на ситуацію з коронавірусом та виділити кошти для протидії поширенню інфекції на 53 черговій сесії депутати ухвалили рішення про перерозподіл коштів бюджету міста на розвиток медичної сфери та заходи з боротьби з коронавірусом COVID-19.

Для КНП «Барської центральної районної лікарні» рішенням сесії було виділено: 300 тис. грн. на закупівлю апарату штучної вентиляції легенів та монітору пацієнта, 52 тис.грн. на медикаменти на придбання засобів індивідуального захисту, обладнання, закупівлю дезінфікуючих засобів та запасу лікарських засобів (антибактеріальні, противірусні, жарознижуючі).
Також було виділено 15 тисяч на КНП «Барський районний центр медико-санітарної допомоги» для придбання засобів індивідуального захисту, обладнання, закупівлю дезінфікуючих засобів та запасу антибактеріальних, противірусних і жарознижуючих засобів.

У вівторок, 17 березня, відбулася ще позачергова 54 сесія, під час якої депутати одноголосно виділили 100 тисяч гривень на закупівлю тестів на визначення коронавірусної хвороби (COVID-19), тестів на визначення захворювання на грип на придбання дезрозчинів та засобів індивідуального захисту для Барської лікарні.

 <<<