Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
 25 (26%) 
Ні
 70 (73%) 
Проголосувало: 95
Новини
У БАРІ КОМУНАЛЬНИКИ ДЕЗИНФІКУЮТЬ ПІД'ЇЗДИ ТА ГРОМАДСЬКІ МІСЦЯ

З 25 березня 2020 року комунальним підприємством «Бар-благоустрій» розпочато роботи по санітарній обробці під’їздів багатоквартирних будинків в м. Бар та громадських місць.

Дезинфекцію проводять для того, щоб недопустити поширення коронавірусу COVID-19.

Сформована бригада для проведення робіт складається з 5 працівників. Вони забезпечені засобами індивідуального захисту: плащами, распіраторами, рукавицями, захисними окулярами.

Для санітарної обробки використовуються придбані підприємством акумуляторні оприскувачі. Обробляють універсальним хлоровмісним таблетованим засобом для знезараження "Бланідас 300". Це засіб з широким спектром протимікробної активності, не має специфічного запаху та є безпечним для людей.

Роботи по санітарній обробці будуть проводитись почергово. В будинках обробляються під’їзди (сходові марші, перила, панелі).

Для здійснення санітарної обробки в усіх багатоквартирних будинках, просимо мешканців віднестися з розумінням, надавати працівникам доступ до під’їздів, в яких встановлені домофони та кодові замки, не перешкоджати роботі працівників, не виходити без нагальної потреби з квартир під час проведення обробки.

Окрім того просимо всіх бути обережними та не відчиняти двері квартир незнайомцям. КП «Бар-благоустрій» здійснює санітарну обробку виключно в приміщеннях загального користування багатоквартирних будинків.

Наразі у соцмережах поширюється інформація про нову послугу - дезінфекцію квартир та приватних будинків. Під виглядом обробки приміщень зловмисники можуть потрапляти до житла та вчиняти злочини. Будьте пильними! У разі виникнення подібних ситуацій, одразу повідомляйте на гарячу лінію «102».
Окрім того дотримуйтесь звичайних заходів обережності, мийте руки, користуйтеся засобами індивідуального захисту, дотримуйтесь режиму карантину, без нагальної потреби не виходьте на вулицю, дотримуйтесь дистанції в місцях скупчення людей і будьте здорові!

 <<<