Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
При зверненні до міської ради, чи було вирішено Ваше питання?
Так
Ні
Проголосувало: 95
Новини
ЗВЕРНЕННЯ КОЛЕКТИВУ БАРСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ

Шановна Барська громадо! Пандемія вірусу COVID-19, що торкнулась кожної країни світу, становить велику загрозу й для мешканців нашого міста і району.  Цей складний період – відповідальне випробування для кожного і найперше для тих, хто за своїми посадовими обов’язками змушений продовжувати працювати.

Прийняті карантинні заходи можуть зупинити швидкість розповсюдження коронавірусу, але не дають гарантії відсутності хворих на нашій території.

Перший етап співпраці з сімейними лікарями вже відпрацьований – люди ознайомлені з алгоритмом самоізоляції та звернень у телефонному режимі за наданням консультацій та контролем лікування.

Лікарі Барської центральної районної лікарні в свою чергу забезпечують огляд та консультування у вихідні дні усіх пацієнтів з відповідними скаргами на самопочуття. Крім того, проведена перепрофілююча підготовка відділень до надання якісної та професійної допомоги хворим, у т.ч. із застосуванням апаратів штучної вентиляції легень та усім спектром реанімаційних заходів.

Разом з тим, недостатнє фінансування вторинної ланки та непередбачені витрати у зв’язку з пандемією, не дають змоги забезпечити необхідний захист медичним працівникам. Адже, працюючи безпосередньо із інфікованими пацієнтами, вони не лише наражають на небезпеку своїх рідних, але й стають черговою ланкою ланцюга розповсюдження вірусу. Ця проблема закономірно може призвести й до іншої – нестачі медичного персоналу через вимушені самоізоляційні заходи.

Попри це, наш колектив стоїть і буде стояти на сторожі здоров’я і життя наших громадян.

І в цей нелегкий час ми звертаємось до свідомих громадян міста й району з проханням допомогти у придбанні для лікарні першочергових засобів індивідуального захисту медперсоналу, ліків та медичного устаткування, дезінфікуючих розчинів, перерахувавши кошти на благодійний рахунок КНП «БАРСЬКА ЦРЛ» - рахунок № UA763026890000026000055341160 (благодійні внески, гранти, дарунки), АТ КБ «Приватбанк», ЄДРПОУ 01982488.

Ваше розуміння та посильна фінансова підтримка – це не допомога Барській ЦРЛ. Це – спільна боротьба зі світовою пандемією, єдиний шанс швидко й ефективно протистояти викликам захворювання, реальний спосіб звузити коло інфікованих, гарантії надання своєчасної професійної медичної допомоги.

ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ МОЖЕМ НАДІЯТИСЬ

НА ПЕРЕМОГУ НАД COVID-19!

Колектив КНП «Барська ЦРЛ»

 <<<