Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
У МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРЮВАЛИ ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

4 травня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ключовим питанням зустрічі стало послаблення карантину у Барській громаді.

Нагадаємо, що нещодавно на  апаратній нараді  Барської міськради та запрошених осіб відповідальних за забезпечення та контролю  умов карантину, було озвучено, що у разі покращення епідеміологічної ситуації у районі влада розглядає варіант послаблення карантинних обмежень для промислової групи та надавачів побутових послуг  з 4 травня.

Окрім того, 30 квітня міський голова Артур Цицюрський зустрічався з підприємцями, які здійснюють торгівельну діяльність на місцевому ринку. Очільник громади ознайомив містян з роботою, яка проводиться у напрямку послаблення карантинних обмежень та запевнив, що влада максимально сприятиме роботі місцевого бізнесу не погіршуючи епідситуацію. Також голова зазначив, що здоров’я та життя барчан на першому місці і міська влада докладе усіх зусиль, щоб убезпечити населення від загрози інфікування COVID-19.

На сьогоднішній комісії піднімалося питання ринкової торгівлі у місті. Зазначимо, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови, якою впорядкується діяльність ринків на період карантину.

Згідно з прийнятими змінами, головний державний санітарний лікар України розробив та затвердив перелік вимог щодо профілактичних заходів протидії коронавірусної хвороби COVID-19 при здійсненні торгівлі харчовими продуктами на ринках.

Контроль за дотриманням продовольчим ринком протиепідемічних вимог покладено на представників Держпродспоживслужби. Зокрема, територіальні органи відомства мають забезпечити  постійну присутність на кожному ринку інспекторів та щоденні позапланові перевірки.

Серед вимог щодо профілактичних заходів:

допуск працівників та відвідувачів на територію ринку виключно за наявності вдягнутої медичної маски (респіратора);

проходження безконтактного температурного скринінгу;

наявність на кожному вході (в’їзді) на територію ринку диспенсерів з антисептиком;

кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не більше одного на 10 кв. м торговельної площі;

відстань між місцями продавців – не менше трьох метрів, місця торгівлі мають бути обладнані захисними екранами між продавцями та покупцями (з плівки або пластику);

проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні 3 год., прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торговельні місця в кінці кожного робочого дня;

відсутність неконтрольованої (стихійної) торгівлі на прилеглій до ринку території;

забезпечення постійного інформування відвідувачів щодо встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватися;

агроринки зобов’язуються дотримуватися вимог щодо профілактичних заходів протидії поширення COVID-19 та оперативного усунення порушень.

Члени комісії одноголосно підтримали позицію, що у разі виконання усіх вимог (відповідно до постанови Кабміну) місцевий ринок буде відкритий.

Ознайомитися з протоколом засідання можна на сайті міської ради.

 

 

 <<<