Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
У БАРСЬКОМУ РАЙОНІ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ЗДІЙСНИЛА 598 МОНІТОРИНГОВИХ ОБСТЕЖЕНЬ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЩОДО ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ

На виконання рішень позачергових засідань обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №7, №8, №10) спеціалістами Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області постійно проводиться активна роз'яснювальна робота та контроль за дотриманням протиепідемічних заходів суб'єктами господарювання з питань профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19.

В ході роз'яснювальної роботи фахівцями було поширено 730 пам'яток та 609 інформаційних листів щодо профілактики коронавірусної інфекції, а також вручено 629 приписів суб’єктам господарювання.

Станом на 5 квітня 2020 року фахівцями Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (самостійно та комісійно з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування) проведено 598 моніторингових обстежень продовольчих магазинів, магазинів побутової хімії, аптек, АЗС та інших об'єктів критичної інфраструктури щодо дотримання обмежувальних заходів та виконання основних профілактичних та протиепідемічних рекомендацій, в ході яких встановлено, що не всі суб’єкти господарювання сумлінно ставляться до поточної ситуації.

Нагадаємо, що у випадках злісного ухиляння від виконання протиепідемічних заходів, інформуються органи Національної поліції для складання адміністративного протоколу. Сума штрафу для фізичних осіб становить від 17 до 34 тисяч гривень, для юридичних - до 170 тисяч гривень. Наразі вже складено 5 протоколів за порушення протиепідемічних профілактичних вимог та надано 2 попередження.

 <<<