Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
З 9 ТРАВНЯ НА ОБЛАШТОВАНИХ МІСЦЯХ ПО ВУЛИЦІ ГАЛИЦЬКИХ ВОЯКІВ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ ТОРГІВЛЯ

8 травня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ключовим питанням зустрічі стало послаблення карантину у Барській громаді та надання дозволу на торгівлю рослинною продукцією по вул. Галицьких вояків, 7/2, на період карантину.

Враховуючи те, що Барським районним управлінням Держпродспоживслужби було складено акт про відповідність торгових місць по вул. Галицьких вояків, 7/2 протиепідемічним вимогам встановленим Міністерством охорони здоров’я на засіданні комісії одноголосно було підтримано пропозицію надання дозволу на здійснення торгівлі рослиною продукцією.

Нагадаємо, що 5 травня на засіданні 56-ї позачерговоїсесії було надано дозвіл КП «Бар-благоустрій» на дооблаштування місць для здійснення торгівлі рослинною продукцією в м.Бар по вул. Галицьких вояків, 7/2, на період карантину.

Під час засідання комісії керівник "Бар-благоустрою" Олександр Залевський поінформував присутніх про те, що за декілька днів на території відведеній під торгівлю встановлені захисні екрани між покупцями та продавцями. Також закуплені дезинфікуючі засоби в достатній кількості для підтримання належного санітарного стану.

Окрім того, щоденно буде проводитися температурний скринінг покупців та відвідувачів. Після торгівлі щодня буде проводитися дезинфекція території та навісів. Торгівлю можна буде здійснювати згідно графіку роботи: з 7.30 до 14.00 з вівторка по неділю. Щопонеділка запланований санітарний день.

Також на засіданні комісії акцентували увагу на проблемі стихійної торгівлі. Згідно до вимог Кабміну при наявності стихійної торгівлі ринки будуть закритті (https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-zatverdiv-vimogi-shchodo-roboti-agroprodovolchih-rinkiv). Зазначимо, що днями особи, що проводять торгівлю на території міста були попереджені працівниками міської ради та інспекторами "Муніципальної варти" про відповідальність за здійснення стихійної торгівлі.

 <<<