Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
1 червня -  Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цей день нагадує дорослим  про відповідальність за благополуччя і щастя маленьких громадян нашої країни. Адже діти - найцінніший  скарб, наша радість і втіха,  гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації, наше  майбутнє, а значить майбутнє нашої держави.  

Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості -  подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити  належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Любі діти! Ви в нас – найкращі, найчарівніші, найкреативніші та найталановитіші. Для нас, дорослих, немає більшого щастя, ніж відчувати любов, що йде від ваших щирих  сердець та чистих душ. Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Міцного здоров’я вам, добра, радості, щасливого дитинства!

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і турботою  кожну дитину.  Нехай наші сини і дочки щохвилини   відчувають материнську ласку і батьківське міцне плече, нехай знають, що ми їх любимо і бажаємо їм радісного й безхмарного дитинства!

Барський міський голова Артур Цицюрський

 <<<