Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ У ПЕРІОД АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

Шановні барчани!

Станом на 3 червня в Барській міській раді триває підготовка щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину: працівники закладів проходять медичні огляди, готують приміщення, ігрові осередки, майданчики дитячих садків до комфортного та безпечного перебування дітей, відпрацьовують алгоритм дій відповідно до затверджених МОЗ України тимчасових рекомендацій щодо організації заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку  з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19).

Вінницькою ВДРЛ Держпродспоживслужби  проведено дослідження питної води у закладах дошкільної освіти, наразі  вони не відповідають нормам. Причиною невідповідності  стало те, що вода з мереж водогонів тривалий час не використовувалася. 03 червня працівниками Барського міжрайонного відділу лабораторних досліджень буде здійснено повторний відбір питної води з  розвідних мереж закладів дошкільної освіти. Результати досліджень будуть  відомі у вівторок, 9 червня. Нагадуємо, що заклади освіти розпочнуть роботу після отримання дозволу Барського районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, в тому числі  за наявності  аналізу придатності питної води .

Проводяться заходи щодо забезпечення закладів дошкільної освіти необхідними засобами та  матеріалами. Дитячі садки уже забезпечено дезінфікуючими, миючими засобами, паперовими рушниками, засобами індивідуального захисту.

Прийом  дітей в дитячий садок буде здійснюватися за умови наявності  медичної виписки від сімейного лікаря, яка буде дійсна 7 днів. Про час та дату прийому сімейним лікарем можна домовитися в телефонному режимі.

Про початок роботи закладів дошкільної освіти буде повідомлено  на інформаційних сторінках Барської міської ради, соціально – гуманітарного відділу, закладів освіти та безпосередньо можна дізнатися у керівників закладів.

Соціально-гуманітарний відділ Барської міської ради

 <<<