Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 05.06.2020 р. №62-Р «ПРО ПОСЛАБЛЕННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ  НА ТЕРИТОРІЇ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ»

Керуючись п.2 ст.19 Кодексу цивільного захисту України, ст. 30 Закону України «Про забезпечення санепідблагополуччя населення» від 24.02.1994р., п.11 «Положення про єдину державну систему цивільного захисту», затвердженого Постановою КМУ від 09.01.2014р. №11, Постановою КМУ від 20.05.2020р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території Ураїни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Постановою Головного державного анітарного лікаря України №28 від 26.05.2020 року та на підставі ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно Протоколу №38 позачергового засідання оласної комісії з питань техногенного-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької ОДА, дозволити на території Барської міської ОТГ з 5 червня 2020 року:

  • діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
  • проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5м та перебування не більше ніж однієї особи на 5м кв. площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні;
  • роботу закладів фізичної культури та спорту, спортивних залів, фітнес-центрів, спортивних шкіл, школи вищої спортивної майстерності (крім проведення занять із кількістю учасників більше, ніж 10 осіб).

 

 Довести дане розпорядження до населення Барської міської ОТГ  шляхом розміщення тексту документа на офіційному сайті та веб-сторінках соцмереж Барської міської ради (відповідальна Ткачук І.В.).

 

Контроль за виконанням розпорядження   залишаю за собою.

 

В.о. міського голови                                Ю.В. Гвоздяр

 <<<