Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

П Р О Т О К О Л   № 10

позачергового засідання  комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Барської міської  ради

 

 23 червня 2020 року                                                                    м. Бар

 

Головував:  голова комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Барської міської ради, міський голова Цицюрський А.А.

 

Присутні:  члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Барської міської ради, начальник Барського районного управління Держпродспоживслужби Іванов М.О., керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

 

Вступне слово.

Заступник голови комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Барської міської  ради, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Гвоздяр Ю.В.

 

Про прийнятті рішення Вінницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій згідно Протоколу позачергового засідання №44 від 22 червня 2020 року.

  1. Щодо безумовного виконання обмежувальних протиепідемічних заходів на період адаптивного карантину на території Барської міської ОТГ.

 

Іванов М.О., начальник Барського  районного управління  Держпродспоживслужби:

 

Як повідомляє Вінницький обласний лабораторний Центр МОЗ України, протягом минулої доби в лабораторіях ОЛЦ досліджено 424 зразки матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. У 13 випадках отримано позитивний результат. Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані й у Барському районі –21. Спостерігається стрімке зростання захворюваності, збільшення кількості летальних випадків по області.

 

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення Протоколу №44 позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС Вінницької ОДА від 22 червня 2020р.

 

Комісія вирішила негайно та до закінчення адаптивного карантину:

 

1) - Всебічно забезпечити безумовне виконання протиепідемічних заходів і карантинних вимог відповідно до Постанови КМУ від 17 червня 2020 року «Про внесення змін до деяких актів КМУ», зокрема:

  • в закладах освіти;
  • в установах і закладах соціального захисту;

2) - Суб’єктам господарювання на території Барської міської ОТГ, які проводять свою діяльність у наступних видах економічної діяльності: оптова та роздрібнаторгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів; поштова та кур’єрська діяльність; тимчасове розміщування та організація харчування; страхова діяльність встановити початок їх роботи з 10:00 години.

3) - Сектору реєстрації місця проживання та відділу Державної реєстрації Барської міської ради початок прийому заяв від громадян організувати з 10:00 години.

4) - Забороняється відвідування закладів освіти її здобувачами більше 10 осіб, крім участі у ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання, ЗНО, вступних випробуваннях.

5) - Забороняється проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю однієї особи на 5м.кв. площі приміщення або території, де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не меншу 1,5м.

 

Контроль за виконанням рішення  покласти на заступника міського голови, заступника голови комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Барської міської  ради  Гвоздяра Ю.В.

 

Голова комісії, міський голова                                           Артур Цицюрський

Заступник голови комісії, заступник міського голови       Юрій  Гвоздяр

Секретар комісії                                                                 Олена Подельнюк

 <<<